سبزیهایی خوش عطر پودر شده

انواع سبزی خشک را می توان پودر کرده و با آب و عسل و برخی از انواع موسیلاژ یا خمیر مخلوط کرد تا قوامی به دست آید که می توان آن را به صورت قرص درآورد و سپس خشک کرد.

قرص‌های گیاهی ممکن است مفید باشند زیرا گیاهان پودر شده وقتی به غذای حیوان اضافه می‌شوند، خوش‌خوراکی را کاهش می‌دهند، یا زمانی که قرص‌ها گزینه‌ای آسان برای مشتریان است.

کپسول ها را می توان با  سبزی خشک خانگی بسته بندی گیاه خشک شده در پوسته کپسول تهیه کرد. هنگامی که دوزهای کوچک استفاده می شود، گاهی اوقات اضافه کردن عسل و آرد آسان تر از پر کردن کپسول است. ممکن است سخت باشد که مقدار قابل توجهی از گیاه خشک را در یک کپسول قرار دهید، اگرچه برای سگ ها و گربه های کوچک تا متوسط ​​مناسب است. سبزی خشک شده معطر برخی از تولیدکنندگان با خشک کردن انجماد عصاره مایع غلیظ و سپس فشرده کردن مواد جامد به یک قرص یا گرانول بر این مشکل غلبه می کنند.

تروش (شبیه به لوزی) را می توان با مخلوط کردن گیاهان خشک یا دانه های غلیظ شده با غذای حیوان خانگی مرطوب یا گوشت چرخ کرده با کمی سبوس تهیه کرد تا آنها را ببندد، سپس گلوله ها را تشکیل داده و آنها را در یخچال قرار دهید.  این امر باعث می شود که آنها به راحتی اداره شوند. برخی از حیوانات به راحتی آنها را به عنوان تنقلات می پذیرند و دوز را آسان می کنند.

سبزی خشک قورمه سبزی نیز می توان بسیار مناسب باشد.

تبلیغات:

  • تبلیغات
  1. کشف بزرگترین منبع لوله پلی اتیلن در کف اقیانوس آرام!!
  2. لوله خرطومی که در ساخت تلسکوپ هابل استفاده شد!
  3. 7 مزیت برتر پودر کاری
  4. فروشگاه عرضه فندق گرجستان

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.