ساعت سامسونگ اکتیو 2 می تواند باعث افزایش ضربان قلب شود

جالب است که برای مردان و زنان، نبض “موتور آتش” روی دست های مختلف است: برای مردان – در سمت چپ، و برای زنان – در سمت راست.

به گفته پزشکان، دلیل این امر این است که در مردان، خون از «نوک» قلب به سمت چپ و در زنان، ظاهراً به سمت راست جریان دارد.

یک نتیجه مهم از این به دست می آید: اگر فردی ساعت سامسونگ اکتیو 2 را در دست چپ خود ببندد، این کار در کار طبیعی قلب او اختلال ایجاد می کند. بر این اساس، این امر در مورد زنان صدق نمی کند.

ضمیر ناخودآگاه انسان ناحیه ای جذاب و مرموز از یک فرد است. همه چیز در سمت چپ توسط آگاهی ما “بدتر” از آنچه در سمت راست است در نظر گرفته می شود: واحدهای کلامی پرکاربرد مانند “به سمت چپ رفت”، “از درآمد دست کشیدن” فقط این را تأیید می کنند.

ساعت

«حق» معمولاً به معنای خوب بودن است: ارتدکس، درست است. چرا ما از همه چیز “به جا مانده” چنین سازمان های بدی داریم؟

درک ما از زمان تا حد زیادی به نحوه نگاه ما بستگی دارد: راست یا چپ. سمت چپ به گذشته اشاره دارد و سمت راست به آینده اشاره دارد.

فردی از چپ به راست می خواند، اطلاعات سمت چپ قبلا خوانده شده است (در گذشته)، در سمت راست – در آینده خوانده می شود.

این تکنیک به طور فعال توسط تبلیغ کنندگان استفاده می شود: اتومبیل ها در تبلیغات به سمت راست می روند، هواپیماها به سمت راست پرواز می کنند.

هنگامی که روانشناسان این الگو را کشف کردند، شروع به استفاده از آن برای اهداف دارویی کردند. آنها این درمان را «درمان حرکت چشم» نامیدند. به عنوان مثال، خاطرات ناخوشایند شما را عذاب می دهد.

اگر چشمان خود را به سمت راست هدایت کنید، این به خلاص شدن از شر آنها کمک زیادی می کند. وقتی ساعت در دست چپ شماست، به سمت چپ نگاه می کنید و در نتیجه از منظر قدیمی به زمان فکر می کنید: “از قبل نیمه شب است، اما هرمان هنوز رفته است.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.