حوله ثمین
خانه / حوله هتلی / حوله هتلی ارزان قیمت

حوله هتلی ارزان قیمت

حوله هتلی ارزان قیمت و باکیفیت یکی از اصلی ترین و مهمترین لوازم بهداشتی و پر کاربرد در امر هتل داری می باشد که با توجه به پر مصرف بودن و تعویض زود هنگام آن ضمن اینکه بایستی دارای کیفیت مناسب و برازنده هتل و مهمانان هتلها باشد ، باید دارای قیمت ارزان ومناسب جهت خرید با تعداد بالا و به صرفه جهت هتل داران نیز باشد .

حوله هتلی ارزان قیمت تولید در  این کارخانه دارای کیفیت عالی و خاصیت جذب آب و آبگیری فوق العاده بوده و ضمن زیبایی در طرح با دارا بودن لطافت و نرمی باعث احساس خوش آیندی در مهمانان و استفاده کننندگان از این حوله می گردد.

حوله هتلی ارزان قیمت دارای رنگ سفید بوده که چنانچه لکه یا کثیفی بر روی آن بر جا مانده باشد کاملاً و به وضوح قابل مشاهده می باشد.

لذا مهمانان در هنگام استفاده از حوله هتلی ارزان قیمت، با اطمینان خاطر کامل از تمیزی و بدون آلودگی بودن آن و رعایت بهداشت در حوله ، با رضایت از عملکرد پرسنل هتل مشتری دایمی هتل داران عزیز می گردند.

حوله هتلی ارزان قیمت و با کیفیت تولیدی ما بر اساس نوع عملکرد مصرفی دارای انواع گوناگون می باشد.

انواع حوله هتلی ارزان قیمت

حوله هتلی ارزان و باکیفیت بر اساس نوع مصرف به صورت زیر می باشد .

  • حوله هتلی دستی به ابعاد ۸۰*۴۰
  • حوله هتلی حمام به ابعاد ۸۰*۱۳۰
  • حوله هتلی حمام به ابعاد ۸۰*۱۴۰
  • حوله هتلی زیر پایی به ابعاد ۴۵*۹۰
  • دمپایی حوله ای هتلی 

هتل داران گرامی با توجه به مصرف بالای حوله در هتل ها و حساسیت مهمانان در نظافت و تمیزی این حوله ها می توانند با سفارش حوله هتلی ارزان قیمت به ما ضمن برخورداری از تخفیف ویژه که برای هتل داران لحاظ می گردد ، از قیمت کارخانه ای ما استفاده کنند.

با خرید حوله هتلی ارزان قیمت به صورت اینترنتی و ان لاین در محل خود تحویل بگیرید ، در وقت و زمان خود صرفه جویی نموده و با خریدی مطمئن فقط با یک تماس لذت یک خریدخوب و به صرفه را بچشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133338312
آدرس کانال: samin_towel@
پست الکترونیکی: Mehdiemadi922@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه تن پوش حوله ای

فروش ویژه تن پوش حوله ای در فروشگاه و تولیدات حوله ثمین آغاز شد. فروش …