حوله تن پوش عمده باعث خشکی بیش از حد پوست بدن خواهد شد

ممکن است بیهوده به نظر برسد، اما نحوه استفاده از آنها بر تعداد بهینه شستن حوله تن پوش عمده تأثیر می گذارد. اولین پارامتری که همیشه باید در نظر بگیرید این است که چقدر و چگونه از آنها استفاده می کنید: آیا فقط بعد از دوش گرفتن از آنها استفاده می کنید یا حتی وقتی در خانه می روید از آنها استفاده می کنید؟

آیا آن‌ها را در حمام نگه می‌دارید تا خشک شوند یا روی اولین تکه مبلمان موجود می‌اندازید و وقتی وقت دارید آن‌ها را کنار می‌گذارید؟ آیا حمام شما به شدت مرطوب است؟

اگر مکرر می شویید با احتیاط به قلاب آویزان می کنید تا هوا بخورد، همیشه می گذارید در مدت زمان کوتاهی خوب خشک شوند و حمام شما خیلی مرطوب نباشد… خب می توانید چند بار دیگر از آنها استفاده کنید.

حوله

از طرف دیگر، اگر دوست دارید در حوله‌های نرم در اطراف خانه بچرخید، آن‌ها را برای تماشای نتفلیکس روی مبل هم نگه می‌دارید، آنها را همیشه مرطوب و گلوله‌دار می‌گذارید، هیچ داستانی وجود ندارد: خودتان را به شستن مکرر رها کنید.

آیا در خانه سیگار می کشی؟ اوه، اوخ: عادت کنید که همه کتانی های خانگی را اغلب عوض کنید.

در مورد استفاده روزانه اما با آینده نگری که اجازه دهید خشک شوند و آنها را گلوله و مرطوب نگذارید دکتر و متخصص بیماری های عفونی استفان گایت به مادام فیگارو توضیح می دهد که حوله ها باید هفته ای یک بار شسته شوند.

اگر واقعاً می خواهید از شستشوی مکرر برای جلوگیری از آلودگی اجتناب کنید، هر دو هفته یک بار. البته در خانه های مرطوب و اگر آنها را به غیر از خشک کردن خود نگه می دارید، باید حداقل دو بار در هفته آنها را تعویض کنید.

همچنین می توانید فرکانس شستشو را با توجه به فصول سال برنامه ریزی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.