حوله ثمین
خانه / حوله کلاه / تولید حوله کلاه

تولید حوله کلاه

تولید حوله کلاه یکی دیگر از محصولات تولیدی حوله ثمین می باشد که با توجه به درخواست مصرف کنندگان و فروشندگان عمده به تولیدات و عرضه حوله ثمین اضافه شده است .
تولید حوله کلاه بنا به طرح و نوع دوخت آن دارای ویژگی های خاصی می باشد که همه ی تولیدی ها قادر به انجام آن نیستند.


در تولید کلاه حوله علاوه بر استفاده از حوله های مرغوب و با کیفیت ، سعی شده که در دوخت آن ظرافت و حساسیت بیشتری بکار برود تا بتواند با نمونه های خارجی آن رقابت نماید.
در دوخت و تولید حوله کلاه از دستگاههای پیشرفته دوخت و ریشه بندی استفاده شده و با بکار گیری افراد متخصص در امر دوخت ، یکی از بهترین انواع تولید کلاه حوله انجام گرفته است .

تولید حوله کلاه در کارگاههای تولید حوله ثمین یکی از به صرفه ترین و ارزانترین نوع تولیدات است که علاوه بر رنگ بندی کامل دارای طرحها و نقشه های متعدد بوده و دارای انواع گوناگون می باشد.

انواع تولید حوله کلاه

حوله کلاه  دارای انواع مختلف می باشد که پر مصرف ترین و پر کاربردترین آن شامل موارد زیر می باشد.

  • حوله کلاه پاپیونی :

به دلیل شکل پاپیون مانند آن به این نام معروف شده است و دارای طرحها و رنگهای متنوعی می باشد. این نوع حوله کلاه دارای طرحها و رنگهای دوگانه بوده که زیبایی خاصی در آن بوجود می آید.

 

  • حوله کلاه هندی

کلاه هندی به شکل سر بندهای  هندو ها درست شده و دارای دم بلند و دکمه بر روی آن می باشد که طرز استفاده از آن در تصاویر آمده است . این نوع کلاه جهت بانوانی که دارای موهای بلند می باشند متقاضی زیادی دارد .

  • حوله کلاه معمولی

که به شکل کلاه معمولی ولی از جنس حوله ای می باشد و عموما برای استفاده کودکان به کار می رود.

باخرید حوله کلاه از تولیدات حوله ثمین . ضمن برخورداری از اجناس باکیفیت و مقرون به صرفه ، به دلیل ارسال مستقیم و بدون واسطه و با قیمت مناسب ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی عمادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133338312
آدرس کانال: samin_towel@
پست الکترونیکی: Mehdiemadi922@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه تن پوش حوله ای

فروش ویژه تن پوش حوله ای در فروشگاه و تولیدات حوله ثمین آغاز شد. فروش …